At. Independiente (Chivilcoy)
Argentyna
At. Independiente (Chivilcoy) Ostatnie wyniki
At. Independiente (Chivilcoy) Mecze
Sezon Statystyki
Strzelone Gole
At. Independiente (Chivilcoy) strzela gola co 113 minut w Torneo Federal A
At. Independiente (Chivilcoy) strzela średnio 0.80 goli na mecz
At. Independiente (Chivilcoy) jest pierwszą drużyną, która strzeliła gola w 0% podczas Torneo Federal A
At. Independiente (Chivilcoy) nie udaje się zdobyć punktów w 54% w Torneo Federal A
Stracone gole
At. Independiente (Chivilcoy) traci gola co 75 minut w Torneo Federal A
At. Independiente (Chivilcoy) traci średnio 1.20 goli w każdym meczu
At. Independiente (Chivilcoy) osiąga 40% meczów bez straty gola w Torneo Federal A
Powyżej / Poniżej Bramki
Powyżej / Poniżej Bramki są obliczane na podstawie całkowitej liczby goli meczu dla meczów, w których At. Independiente (Chivilcoy) uczestniczył w Torneo Federal A
At. Independiente (Chivilcoy) łączna liczba goli na mecz 2.00 w każdym meczu w Torneo Federal A
Procent meczów z ponad 2.5 gola wynosi 40% dla At. Independiente (Chivilcoy) w Torneo Federal A
Procent meczów z mniej niż 3.5 gola wynosi 80% dla At. Independiente (Chivilcoy) w Torneo Federal A
ODS stats
At. Independiente (Chivilcoy) osiąga, że obie drużyny strzelają w 27% meczów w Torneo Federal A
At. Independiente (Chivilcoy) odnotowuje, że obie drużyny strzelają w pierwszej połowie w 7% meczów w Torneo Federal A
At. Independiente (Chivilcoy) odnotowuje, że obie drużyny strzelają w drugiej połowie w 14% meczów tej drużyny w Torneo Federal A
Czas Goli
At. Independiente (Chivilcoy) zdobywa najwięcej bramek w meczach podczas 41-50 minut, co stanowi 7% goli w Torneo Federal A
At. Independiente (Chivilcoy) widzi najwięcej goli strzelonych w meczach podczas 21-30 minut, stanowiąc 0% goli w Torneo Federal A
At. Independiente (Chivilcoy) widzi najwięcej goli straconych w meczach podczas 41-50 minut, stanowiąc 7% goli w Torneo Federal A
At. Independiente (Chivilcoy) zdobywa najwięcej bramek w meczach podczas 31-45+ minut, co stanowi 7% goli w Torneo Federal A
At. Independiente (Chivilcoy) widzi najwięcej goli strzelonych w meczach podczas 16-30 minut, stanowiąc 0% goli w Torneo Federal A
At. Independiente (Chivilcoy) widzi najwięcej goli straconych w meczach podczas 31-45+ minut, stanowiąc 7% goli w Torneo Federal A
Handikap Statystyki
At. Independiente (Chivilcoy) odnosi największy sukces w +2.5, osiągając 87% w Torneo Federal A
W pierwszej połowie At. Independiente (Chivilcoy) odnosi największy sukces w +1.5, osiągając 87% w Torneo Federal A
W drugiej połowie At. Independiente (Chivilcoy) osiąga najwyższą wydajność w +1.5, z 87% w Torneo Federal A
Kartki
At. Independiente (Chivilcoy) wygrywa dzięki kartkom w 7% meczów w Torneo Federal A
At. Independiente (Chivilcoy) ma średnio 0.20 kartek w meczach Torneo Federal A
W pierwszej połowie At. Independiente (Chivilcoy) wygrywa dzięki kartkom w 7% meczów w Torneo Federal A
W pierwszej połowie At. Independiente (Chivilcoy) ma średnio 0.13 kartek w meczach Torneo Federal A
W drugiej połowie At. Independiente (Chivilcoy) wygrywa dzięki kartkom w 0% meczów w Torneo Federal A
W drugiej połowie At. Independiente (Chivilcoy) ma średnio 0.07 kartek w meczach Torneo Federal A
Rzuty Rożne Statystyki
At. Independiente (Chivilcoy) wygrywa dzięki rzutom rożnym w 7% meczów w Torneo Federal A
At. Independiente (Chivilcoy) ma średnio 0.73 rzutów rożnych w meczach Torneo Federal A
W pierwszej połowie At. Independiente (Chivilcoy) wygrywa dzięki rzutom rożnym w 0% meczów w Torneo Federal A
At. Independiente (Chivilcoy) ma średnio 0.53 rzutów rożnych w meczach Torneo Federal A
W drugiej połowie At. Independiente (Chivilcoy) wygrywa dzięki rzutom rożnym w 7% meczów w Torneo Federal A
At. Independiente (Chivilcoy) ma średnio 0.20 rzutów rożnych w meczach Torneo Federal A
Statystyki Gracza
- No data for selected season
At. Independiente (Chivilcoy) Tabela
| # | Zespół | RM | Z | R | S | G | RG | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 7 | 6 | 2 | 18:6 | 12 | 27 | |
| 2 | 15 | 8 | 3 | 4 | 19:12 | 7 | 27 | |
| 3 | 15 | 7 | 4 | 4 | 26:20 | 6 | 25 | |
| 4 | 15 | 6 | 4 | 5 | 14:10 | 4 | 22 | |
| 5 | 15 | 6 | 4 | 5 | 19:16 | 3 | 22 | |
| 6 | 15 | 5 | 6 | 4 | 11:12 | -1 | 21 | |
| 7 | 15 | 4 | 5 | 6 | 12:18 | -6 | 17 | |
| 8 | 15 | 5 | 2 | 8 | 16:25 | -9 | 17 | |
| 9 | 15 | 3 | 4 | 8 | 11:19 | -8 | 13 | |
| 10 | 15 | 3 | 4 | 8 | 9:17 | -8 | 13 |
- Main round
- Relegation Round
| # | Zespół | RM | Z | R | S | G | RG | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 6 | 1 | 1 | 20:11 | 9 | 19 | |
| 2 | 7 | 5 | 2 | 0 | 9:0 | 9 | 17 | |
| 3 | 7 | 5 | 2 | 0 | 11:3 | 8 | 17 | |
| 4 | 7 | 5 | 2 | 0 | 11:4 | 7 | 17 | |
| 5 | 8 | 4 | 4 | 0 | 7:3 | 4 | 16 | |
| 6 | 7 | 4 | 2 | 1 | 8:2 | 6 | 14 | |
| 7 | 8 | 4 | 2 | 2 | 10:9 | 1 | 14 | |
| 8 | 8 | 3 | 3 | 2 | 7:8 | -1 | 12 | |
| 9 | 8 | 3 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 12 | |
| 10 | 7 | 3 | 0 | 4 | 5:7 | -2 | 9 |
| # | Zespół | RM | Z | R | S | G | RG | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 3 | 4 | 1 | 10:4 | 6 | 13 | |
| 2 | 8 | 3 | 1 | 4 | 8:8 | 0 | 10 | |
| 3 | 7 | 1 | 3 | 3 | 6:9 | -3 | 6 | |
| 4 | 7 | 1 | 2 | 4 | 3:7 | -4 | 5 | |
| 5 | 8 | 1 | 2 | 5 | 8:13 | -5 | 5 | |
| 6 | 8 | 1 | 2 | 5 | 5:10 | -5 | 5 | |
| 7 | 7 | 1 | 2 | 4 | 4:9 | -5 | 5 | |
| 8 | 8 | 0 | 4 | 4 | 4:10 | -6 | 4 | |
| 9 | 7 | 1 | 0 | 6 | 6:16 | -10 | 3 | |
| 10 | 7 | 0 | 1 | 6 | 4:11 | -7 | 1 |